Nezapomenutelný wellness pobyt v Krkonoších

Wellness Grund Resort

Na výběr máte od klasické masáže, přes čokoládovou, až po medovou masáž. Nabízíme masáže celého těla, hlavy i obličeje.

Uvolněte se a relaxujte

Široká nabídka masáží

Zapomeňte na starosti a dopřejte svému tělu i duši zasloužený odpočinek díky skvělé masáži. Vyberte si z naší bohaté nabídky, která zahrnuje například medovou masáž pro intenzivní hydrataci pokožky, čokoládovou masáž pro uvolnění od stresu nebo aroma masáž, která vás zavede do světa smyslů. Náš zkušený personál se postará o každý detail, abyste mohli nerušeně relaxovat.

Ceník masáží a procedur v našem resortu

V designovém resortu v srdci Krkonoš

ČOKOLÁDOVÁ MASÁŽ (90 min.)

1650 Kč

Milujete chuť a nádhernou vůni čokolády a nejraději byste se v ní doslova vykoupali? Čokoládová masáž je perlou mezi zkrášlujícími procedurami. Uvolněte se a nechejte pracovat pouze své smysly. Mezi významné účinky čokoládové masáže patří odstranění napětí a stresu, vyhlazení pokožky a aktivace látkové výměny. Po 45minutové masáži následuje zábal, který prohřeje celé vaše tělo a pomůže pokožce vstřebat všechny výživné látky, jako jsou vitaminy A a F či minerály. 

KLASICKÁ MASÁŽ (30/60 min.)

690/1190 Kč

Bolí vás krční páteř, ramena, záda nebo vás trápí namožené svaly? Svěřte se do rukou našich odborníků s mnohaletou praxí a nebojte se jim říct, která partie vás nejvíce trápí. Dopřejte si dokonalé uvolnění během klasické masáže v našem hotelovém wellness. 

AROMA MASÁŽ (30/60 min.)

690/1190 Kč

Trápí vás bolesti, úzkost nebo napětí? Nechte se rozmazlovat masáží za doprovodu nádherné vůně kvalitních éterických olejů. Vyberte si z naší pestré nabídky vůní a užijte si zasloužený odpočinek. 

MASÁŽ PRO DĚTI (30 min.)

550 Kč

I děti si u nás mohou užít chvilku odpočinku při příjemné masáži. Dětská masáž je vhodná pro zdravé děti od 6 do 15 let, které mají dostatek pohybu. Napomáhá k uvolnění svalstva, napětí, odplavení toxinů i celkové regeneraci jak po fyzické, tak po psychické stránce. 

UVOLŇUJÍCÍ RITUÁL ZA ZVUKU TIBETSKÝCH MÍS (30 min.)

690 Kč

Užijte si dokonalý relax za zvuku tibetských mís. Příjemné doteky uvolní nejen napětí ve vašem těle, ale i ve vaší mysli. Uvolněte se a nechte své myšlenky jen tak plynout. Zažijte jedinečnou terapii zvukem, meditujte a prožijte absolutní uvolnění. 

INDICKÁ MASÁŽ HLAVY (30 min.)

690 Kč

Trápí vás bolesti hlavy, stres, únava nebo máte potíže se soustředěním? Pak je pro vás jako stvořená indická masáž hlavy, která se skládá z technik ájurvédské masáže. Při masáži vám naši šikovní maséři uvolní horní část zad, ramen, šíje a pokožky hlavy a obličeje a současně také energetické kanály. 

MASÁŽ OBLIČEJE (30 min.)

690 Kč

Při péči o tvář a zmírnění projevů stárnutí je pravidelná masáž téměř nutností. Svěřte se do rukou našich masérů a užijte si příjemné uvolnění obličejových svalů. Nemusíte chodit každý týden ke kosmetičce, ale dopřejte si jednou za čas toto příjemné uvolnění. 

GRUND MASÁŽ S POUŽITÍM BANĚK A LÁVOVÝCH KAMENŮ (60 min.)

1190 Kč

Tato masáž je cíleně zaměřena na odstranění bolesti v oblasti bederní i krční páteře a šíje. Za použití baněk a lávových kamenů dochází k hlubokému uvolnění a odstranění napětí ve svalech a úponech způsobujících bolest. Masáž je rozdělena do dvou částí. V první polovině masáže pracujeme se svaly a následuje půlhodinová relaxační masáž. Po této masáži se budete cítit dokonale uvolněni a bez napětí.

SPORTOVNÍ MASÁŽ (30/60 min.)

690/1190 Kč

Potřebujete uvolnit napětí po lehké nebo středně těžké námaze? Jste unaveni po lyžování, golfu nebo cvičení? Sportovní masáž zad a šíje vás příjemně uvolní a povzbudí. 

MEDOVÁ MASÁŽ (30/90 min.)

690/1650 Kč

Nechejte se hýčkat našimi nejlepšími maséry při unikátní medové masáži. Dopřejte svému tělu dokonalý detox a relax. Tajemství této masáže spočívá v léčivé síle medu, který pronikne do kůže, zahřeje ji a vyživí. Pomocí speciální techniky dojde k aktivaci vnitřních orgánů a obnově jejich přirozené detoxikační schopnosti.

TLAKOVÁ MASÁŽ RUKY (30 min.)

690 Kč

Každá část lidského těla je zrcadlena v reflexních bodech na končetinách. Nejen na chodidlech, ale také na dlaních najdete velké množství velmi citlivých nervových zakončení. A právě pomocí správné stimulace těchto bodů dochází k uvolnění organismu od napětí a bloků. Pomocí tlakové masáže dlaní lze nastartovat samo léčivé procesy. Na tlakovou masáž doporučujeme rezervaci alespoň 24 hodin předem. 

TLAKOVÁ MASÁŽ PLOSKY NOHY (30 min.)

690 Kč

Každá část lidského těla je zrcadlena v reflexních bodech na končetinách – a to ploskách nohou a na dlaních. A právě pomocí správné stimulace těchto bodů dochází k uvolnění organismu od napětí a bloků. Pomocí tlakové masáže dlaní lze nastartovat samo léčivé procesy. Na tlakovou masáž doporučujeme rezervaci alespoň 24 hodin předem. 

OČIŠŤUJÍCÍ PEELINGOVÁ MASÁŽ (30/60 min.)

690/1190 Kč

Peeling slouží k pročištění pórů pokožky, aktivuje cirkulaci podkožního systému, odvádí škodliviny z pokožky a odstraňuje zbytky staré neživé pokožky. Po peelingu následuje olejová masáž. Očišťující peelingová masáž zlepšuje kvalitu i vzhled pokožky a zmírňuje nahromaděný stres.

Rezervovat E-SHOP