Načerpejte energii Krkonoš v Grund Resort Golf & Ski

Malebné místo pod horami pro fyzickou i duševní regeneraci

Nevšední design spojen s pohodlím a luxusem je vaší vášní? Pak si rezervujte hotelový pokoj v Grund Resortu v Mladých Bukách. Interiéry celého komplexu byly navrženy ve spolupráci s exkluzivním italským designérským ateliérem Ferrari Pagani Tresoldi Architetti.


Ochutnejte krkonošské, vegetariánské i masové speciality doplněné vytříbeným vínem či točeným plzeňským pivem v místní restauraci. Po náročném dni vstupte do nově rozšířeného wellness centra. Dopřejte si saunu, vířivku nebo protáhněte své tělo v bazénu. Celkový požitek umocní klidová část relax zóny, kde můžete relaxovat na solných lehátkách s výhledem do zahrady.

Golfové hřiště Mladé Buky

18jamkové hřiště s bezkonkurenčním výhledem

Jste zapálení golfisté a rádi byste si užili hru uprostřed nádherné přírody s výhledy na krkonošské kopce? Golfové hřiště Mladé Buky PAR 70 vám nabídne nejen pohled na tato krásná panoramata, ale především také zážitek ze hry samotné. Těšit se můžete na mix pestře projektovaných jamek a rozličných herních situací.


Ať už se rozhodnete přijet strávit příjemný čas s partou přátel nebo budete chtít uspořádat golfový turnaj, věřte, že si hru v Mladých Bukách skutečně užijete. Navíc nemusíte nikam dojíždět. Golfový areál je součástí našeho resortu. 

Aktivity

Pestrá nabídka aktivit v resortu i jeho okolí

Při výběru letní nebo zimní dovolené je obvykle těžké zavděčit se všem. Někdo je spíše pro aktivní, jiný pro odpočinkovou dovolenou. Grund Resort je ale díky své unikátní poloze perfektním místem pro každého. Ať už vyhledáváte romantickou dovolenou ve dvou spojenou s procházkami kouzelnou horskou přírodou či výlety na kole nebo naopak aktivní rodinnou dovolenou plnou sportu a zábavy, věřte, že u nás si přijdou na své opravdu všichni!

Rezervovat E-SHOP