Vítejte v Grund Resort
Golf & Ski

V designovém resortu v srdci Krkonoš

Probuďte se s výhledem do přírody, otevřete okno a nadýchněte se čerstvého horského vzduchu. Vychutnejte si snídani z bohatého bufetu, dopřejte si šálek kávy a vydejte se vstříc dobrodružství nového dne. Ať už preferujete horskou turistiku, romantické procházky, vyjížďky na kole, adrenalin nebo si chcete užít den v hotelu při hře golfu či úplně vypnout a nechat se hýčkat ve wellness. 

Pokoje a ubytování

Vyberte si z nabídky stylových pokojů

V nabídce Grund Resort Golf & Ski je 28 luxusních hotelových pokojů, jejichž interiéry vznikly ve spolupráci s exkluzivním italským designérským ateliérem Ferrari Pagani Tresoldi Architetti.

Superior DELUXE

Luxusní pokoj typu Superior s manželskou postelí a rozkládací pohovkou pro dvě osoby je skvělou volbou pro rodinu s dvěma dětmi nebo čtyřčlennou partu.

Superior GRUND

Luxusní pokoj typu Superior s manželskou postelí a možností přidání dětské přistýlky je ideální pro páry nebo rodinu s malým dítětem.

Standard DOUBLE

Dvoulůžkový pokoj o velikosti 19,8 m² je vhodný jak pro páry, rodinu s malým dítětem, tak i pro jednotlivce.

Wellness Grund Resort

Nezapomenutelný wellness pobyt v Krkonoších

Načerpejte síly v krásném prostředí Grund Resort. Kromě příjemného ubytování, kulinářského zážitku v naší restauraci a nádherné horské přírody si mohou návštěvníci užít relaxační služby v nově rozšířeném wellness centru.

Speciální nabídky a balíčky

Využijte zvýhodněných nabídek hotelu Grund Resort Golf & Ski

Připravili jsme si pro vás řadu speciálních nabídek a balíčků, které můžete využít jak pro sebe a svou drahou polovičku, tak je věnovat jako dárek vašim příbuzným, přátelům nebo třeba obchodním partnerům.


Naše zvýhodněné balíčky jsou vhodné pro všechny, kteří si k nám chtějí přijet odpočinout a načerpat novou energii, i pro ty, kteří si chtějí užít pořádnou porci zábavy a strávit u nás aktivní dovolenou. Rádi Vám také vytvoříme dárkový poukaz na využití našich služeb dle Vašeho přání.

Golfové hřiště 

18jamkové hřiště s bezkonkurenčním výhledem

Svatby

Váš velký den v malebném prostředí Krkonoš


Firemní akce

Teambuildingy, konference i firemní večírky na míru

Rezervovat E-SHOP