Pokoje a ubytování 

Vyberte si z nabídky stylových pokojů

V nabídce Grund Resort Golf & Ski je 28 luxusních hotelových pokojů, jejichž interiéry vznikly ve spolupráci s exkluzivním italským designérským ateliérem Ferrari Pagani Tresoldi Architetti. K dispozici jsou tři typy pokojů – stylově zařízené pokoje Superior Grund a Deluxe pro celou rodinu nebo standardní dvoulůžkové pokoje s možností přidání dětské postýlky. Všechny disponují výhledem do okolní krajiny či na golfové hřiště a vy si tak budete moci vychutnávat pohled na nezapomenutelné východy a západy slunce. V ceně ubytování je zahrnuta bohatá snídaně formou bufetu, parkování osobních vozů před hotelem a internetové Wi-Fi připojení. Pro děti je k dispozici vnitřní i venkovní dětský koutek.


Check in: od 15:00 hod
Check out: do 11:00 hod

Domácí zvířata jsou povolena za poplatek 300 Kč/noc - nutno vždy hlásit předem na recepci.

Superior DELUXE

Luxusní pokoj typu Superior s manželskou postelí a rozkládací pohovkou pro dvě osoby je skvělou volbou pro rodinu s dvěma dětmi nebo čtyřčlennou partu. Z prostorného pokoje si užijete nádherný výhled do krkonošské krajiny.

Superior GRUND

Luxusní pokoj typu Superior s manželskou postelí a možností přidání dětské přistýlky je ideální pro páry nebo rodinu s malým dítětem. 

Standard DOUBLE

Standardní dvoulůžkový pokoj je vhodný pro páry, rodinu s malým dítětem nebo jej lze přizpůsobit i pro jednu osobu. Všechny pokoje jsou situovány s výhledem na golfové hřiště. 

Recenze spokojených hostů

V designovém resortu v srdci Krkonoš

Irena

Prostě parádní


Opět jsem si skvěle užila prodloužený víkend, při kterém jsem si zahrála na velmi dobře udržovaném hřišti, poté báječně zrelaxovala v místním wellness, výborně povečeřela a posnídala a konečně - spánek a vůbec pobyt zde byl prostě úžasný! Těším se na opáčko, které rozhodně plánuji. Takže díky, majitel se o vše stará s velkou péčí a personál byl maximálně ochotný. Spokojenost

Lenka

Děkuji za skvělou dovolenou


Děkuji za skvělou dovolenou. Jsem jak znovuzrozená, služby a servis byl skvělý. Opravdu jsme si odpočali. Wellness krásný, sauna nová, Potěšilo mě, že pro personál není nic problém. Počtu * odpovídá nejen vybavení, ale i pėće o hosty:-)

Katrin

Byli jsme již po několikáté a opět skvělý víkend, perfektní prostředí, skvělá kuchyně, milý personál. Golfové hřišti bylo v dobré kondici a výhledy byly jako vždy nádherné. Pokoje dobře vybavené, wellnes také na 1.. Doporučuji!

Rezervovat E-SHOP