Aktivity v hotelu

Užijte si pořádnou porci zábavy i odpočinek přímo v resortu


Hledáte vše na jednom místě? V Grund Resort Golf & Ski se postaráme o to, abyste si užili ničím nerušenou aktivní i odpočinkovou dovolenou ve dvou, s přáteli nebo celou rodinou.

Wellness

Uvolněte své tělo i mysl na maximum. Nechejte se hýčkat v hotelovém wellness. Připravili jsme si pro vás řadu výhodných balíčků zahrnujících vstup do wellness, privátní vířivku nebo řadu příjemných masáží, procedur a rituálů. K dispozici vám je plavecký bazén s protiproudem, sauna, infra sauna, vířivka a odpočinková zóna s výhledem do panenské přírody.

Golf

Užijte si hru na golfovém hřišti Mladé Buky s tím nejkrásnějším výhledem. 18jamkové hřiště PAR 70 vám nabídne pestře projektované jamky i rozličné herní situace. Hřiště je vhodné jak pro začátečníky, tak pokročilé. Jestli jste teprve nováčkem, můžete využít nabídky hry s trenérem a zatrénovat si na šesti-jamkovém hřišti či cvičných chipping a putting greenech.

Zábava pro děti

Přesto, že můžete v okolí využít celou řadu aktivit pro celou rodinu, nudit se s dětmi nebudete ani v hotelu. K dispozici je vnitřní i venkovní dětský koutek, dětské hřiště nebo například bazén s protiproudem v hotelovém wellness.

Rezervovat E-SHOP