Aktivity v okolí

Dopřejte si pořádnou porci zábavy i odpočinku v okolí resortu


Chcete si užít báječnou dovolenou v Krkonoších? Díky unikátní poloze našeho hotelu to máte za aktivitami všeho druhu opravdu kousek.

Stezka korunami stromů Krkonoše


Ať už se chystáte na letní nebo zimní dovolenou, nesmíte si nechat ujít procházku nádhernou Stezkou korunami stromů Krkonoše, která se nachází v srdci majestátních lesů Krkonošského národního parku. Na trase o něco delší než 1 300 metrů si můžete prohlédnout nejen nádherné, místy až 150 let staré stromy, ale také poznat řadu živočichů i rostlin, se kterými se jinde nesetkáte nebo se projet tobogánem.

Sněžka - nejvyšší hora Krkonoš


Nejvyšší českou horu při svém pobytu v Krkonoších rozhodně musíte navštívit. Malebných horských cest, které vedou až na její vrchol, je mnoho! Každá z nich má svá specifika. Můžete si vybrat nejkratší cestu Obřím dolem, hřebenovou cestu z Pomezních Bud s výhledy na polská jezera. Využít můžete také lanovku z Pece pod Sněžkou, která se nachází pouhých 15 km od resortu.

Areál Mladé Buky


V létě je tento areál doslova rájem pro rodiny s dětmi. Na rozloze 40 tis. m2 se nachází Baldův svět plný houpaček, prolézaček s tobogány,3D bludiště nebo dvě naučné stezky.

V zimě pak klidné svahy, vleky bez front, upravené tratě, snowpark, večerní lyžování nebo dětský Kidpark. To všechno najdete v zimním období v Areálu Mladé Buky, pouhých 500 m od hotelu. Příznivci klasického lyžování si pak mohou užít 5 km dlouhý běžecký okruh. VIDEO ZDE

Pevnost Stachelberg


Jen pouhých 15 km od hotelu je vzdálena největší moderní pevnost Stachelberg, která byla postavena jako největší pevnostní opevnění proti hitlerovskému Německu. Co vás v pevnosti postavené v roce 1938 čeká? Uvidíte jeden z největších bunkrů v ČR, unikátní podzemní tvrz, obnovené zákopy nebo například Muzeum čs. opevnění s vojensko-historickou expozicí. Otevřena bude od 20. dubna 2020.

Adršpašsko-teplické skály


Vydejte se prozkoumat nádherné skalní útvary a užít si procházku skalnatým městem. Nejdivočejší skalní město střední Evropy je otevřené jak v zimě, tak i v létě. V létě se můžete povozit na lodičkách na Adršpašském jezírku nebo se kochat pohledem na Velký vodopád. V zimě pak můžete obdivovat nádherné ledopády, které se tvoří na Malém Adršpašském vodopádu nebo na vodopádu ve Vlčí rokli.

ZOO Dvůr Králové


Ty pravé africké zážitky na vás čekají v ZOO Dvůr Králové – opravdovém safari s pohybujícími se stády zvířat a jediném Lvím safari ve střední Evropě. Návštěva ZOO je možná celoročně, a tak se můžete těšit na jedinečný program v každém období. Poznejte zblízka africká zvířata, umění i kulturu za rytmu africké hudby. ZOO je vzdálena cca 30 km od resortu.

Rezervovat E-SHOP