Letní dovolená

Užijte si báječnou letní dovolenou v Krkonoších

Plánujete letní dovolenou v tuzemsku? Vydejte se do Grund Resort, kde budete mít o zábavu a moře nových zážitků postaráno

Lanovkou i pěšky, až na vrchol Sněžky


Byli jste už na Sněžce? Ne? Nejvyšší českou horu při svém pobytu v Krkonoších rozhodně musíte navštívit. Malebných horských cest, které vedou až na její vrchol, je mnoho! Můžete si vybrat nejkratší cestu Obřím dolem, hřebenovou cestu z Pomezních Bud s výhledy na polská jezera. Prozkoumejte majestátnost Sněžky a zažijte pravé dobrodružství!

Bobová dráha Berta


Jen pouhé 2 km od hotelu Grund Resort najdete nejdelší bobovou dráhu v Krkonoších. Berta měří 1,5 km a je v provozu celoročně. Během jízdy si užijete nádherný výhled na východní Krkonoše včetně jejich dominanty – Sněžky. Nezapomenutelným zážitkem je také večerní jízda na osvětlené bobové dráze. Video ZDE

Cykloturistika


Krkonoše nabízí také jedny z nejkrásnějších cyklostezek. Vybrat si můžete z tras dle vašich schopností a možností. Doporučujeme výlet kolem řeky Úpy, kde si užijete opravdu nádherné výhledy do přírody. Prozkoumat můžete nejen krásy přírody, ale také okolní města, hrady a jiné pamětihodnosti v okolí.

Pěší turistika a Nordic walking


Krkonoše jsou vyhledávanou oblastí pro všechny nadšence do pěší turistiky. Patříte mezi ně i vy? Pak si určitě užijete nádherné výšlapy po dobře označených turistických trasách, kterých je v okolí resortu bezpočet. Náš tip na výlet je túra na nedaleký Hrádeček! Pokud byste si chtěli chůzi ještě více zpestřit, můžete vyzkoušet Nordic walking – chůzi s holemi. Jestli jste tento druh kompenzační aktivity ještě nezkoušeli, doporučujeme využít naší nabídky pod vedením zkušených instruktorů.

Vyjížďky na koních


Poznat okolí hezky z výšky lze také při vyjížďkách na koni. Vyzkoušejte si jízdu na koni v základním kurzu nebo si vychutnejte nezapomenutelnou vyjížďku okolní krajinou. V rámci našeho programu „Přírodou na koňském hřbetě“ si můžete dopřát i vícedenní výlet. Jízdárna se nachází necelé 3 km od našeho hotelu.

Rezervovat E-SHOP