Zimní dovolená

Zima na horách pro celou rodinu

Chystáte se s dětmi na zimní dovolenou? Lyžování, sáňkování, běžky, jízdu se psím spřežením, zimní skútry. To vše zažijete u nás v Krkonoších.

Lyžování v Areálu Mladé Buky


Ať už milujete klidné lyžování nebo si rádi zařádíte na snowboardu ve snowparku, v Areálu Mladé Buky, který je 500m od resortu si přijdete na své. Areál je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak pro začátečníky i pokročilé lyžaře. V areálu je 7 vleků a třísedačková lanovka. Těšit se můžete na kvalitně upravované a zasněžované tratě.

Zimní běžecká trasa přímo u hotelu


V zimní sezóně se můžete těšit na upravenou běžeckou stopu, která začíná a končí u terasy hotelu. Celý okruh měří asi 5 km je připraven na klasiku i bruslení.

Lyžařská škola


Jestli se na lyžích teprve učíte, je zde k dispozici lyžařská a snowboardová škola. Rádi Vám zajistíme instruktora lyžování pro Vás nebo pro Vaše děti.

Sáňkování


Kdo by nemiloval sáňkování, jednu z nejkrásnějších zimních radovánek pro děti i dospělé. Nedaleko hotelu máme svah právě pro děti. Jestli si však chcete užít pořádnou jízdu, pak navštivte sáňkařskou dráhu „Zvonková cesta“, která je otevřená jak za dne, tak za svitu loučí během večera. Ať už se sem vydáte s rodinou nebo v páru, věřte, že o pořádnou porci zábavy a romantiky nebude nouze.

Sněžné skútry


Máte rádi rychlé stroje a rádi byste si užili trochu adrenalinu? Vydejte se výlet na pásovém sněžném skútru. Vyzkoušejte svou obratnost a užijte si jízdu v zasněženém terénu. Dopřát si můžete výlet v okruhu přímo u hotelu nebo rovnou pořádný výjezd a jízdu v horském terénu. K objednání den předem na recepci hotelu.

Rezervovat E-SHOP